Blog systemu rezerwacji wizyt online Resfind

Strona główna > Blog

Grudzień 2021

Cechy Twojego systemu rezerwacji

Czy myślisz, że system rezerwacji to tylko system rezerwacji? W każdej branży występują niuanse, każda branża jest inna, każda działa w innym otoczeniu biznesowym. Dlatego wybierając system dla siebie musimy mieć pewność, że pozwoli nam się skupić na tym co kochamy robić, ogarniając całą resztę.

Najważniejsze cechy systemu rezerwacji

Październik 2021

Poznaj 6 korzyści systemu rezerwacji online

Jakie przewagi nad papierowym kalendarzem ma system rezerwacji online? Dlaczego coraz więcej salonów i gabinetów, a nawet działających w pojedynkę fryzjerów i kosmetyczek, udostępnia swoim klientom możliwość umawiania online?

6 korzyści posiadania systemu rezerwacji

Wrzesień 2021

Wypróbuj te 3 sposoby na nieodwołane wizyty

Szkoda, gdy klient odwołuje wizytę, ale i tak o niebo lepiej, niż gdy nie szanując naszej pracy, w umówionym terminie się nie pojawia...

3 sposoby na nieodwołane wizyty

Wrzesień 2021

Marketplace czy rezerwacje bez dzielenia się klientami?

Sprawdź czym różnią się platformy i aplikacje marketplace od indywidualnych stron do rezerwacji dla Twoich klientów. (VIDEO)

Marketplace vs. bez dzielenia się klientami

Sierpień 2021

Jaki system rezerwacji będzie dobry dla Ciebie?

Jeżeli zastanawiasz się, czym różni się system Resfind od popularnych platform do rezerwacji Moment i Booksy, zapoznaj się z porównaniem najważniejszych cech tych trzech systemów.

Jaki system rezerwacji będzie dobry dla Ciebie? Porównanie z Booksy i Moment

Załóż darmowe konto

Zacznij korzystać za darmo

Bez żadnego ryzyka - rejestracja zajmuje chwilę i w każdym momencie możesz zrezygnować. Wystarczy podać numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail:

Dziękujemy za założenie konta! Na adres e-mail wysłaliśmy dane dostępowe do systemu, a na numer telefonu SMS-a z hasłem.

Bardzo zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego potrzebujemy odpowiedzi na kilka pytań, aby spersonalizować konto najlepiej wspierające Twój biznes:

Ta strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich użycie wg polityki prywatności.